Dobbeloop informatie: Op dit moment is nog niet duidelijk of en in welke vorm de Dobbeloop verantwoord georganisseerd kan worden. Zodra dit bekend is zullen wij dit op onze site en facebook pagina laten weten.

Uitslag halve marathon 2019

Dit is de uitslag van de halve marathon van Nootdorp gehouden op 23 juni 2019. Foto's van deze dag zijn te vinden via deze link.

 

PlaatsStartnrVoornaamAchternaammvLeeft.WoonplaatsTijd
1 200 Mike Teekens M 30 Rijswijk 01:16:34
2 204 Ruben Zeijl, van M 37 Nootdorp 01:23:01
3 206 Maurits Kramer M 39 Zoetermeer 01:23:03
4 207 Ali Vakili M 40 Delft 01:25:54
5 315 Wouter Kanselaar M 36 Den Haag 01:26:36
6 349 David Forbes M 38 Delft 01:29:03
7 202 Richard Smit, de M 49 Wassenaar 01:29:34
8 317 Matthew Harvey M 39 Rotterdam 01:30:24
9 356 Marcello Porta M 41 Voorburg 01:30:54
10 348 Nick Brouns M 43 Overveen 01:31:19
11 301 carles riera roy M 49 Hoofddorp 01:31:28
12 282 Ronald Broek, van den M 32 Nootdorp 01:31:44
13 335 Maarten Naaktgeboren M 22 Berkel en Rodenrijs 01:32:39
14 209 Barrie Harrevelt M 32 Pijnacker 01:32:46
15 302 Richard Holstege M 33 Berkel En rodenrijs 01:33:09
16 322 Jurre Keizers M 23 Delft 01:33:24
17 297 Ruben Leeuwen, van M 38 Den Haag 01:34:18
18 339 Yong Zhou M 40 Nootdorp 01:35:37
19 205 Gerard Bruggen, van M 53 Leiden 01:35:39
20 326 Marloes B V 45 Delft 01:35:56
21 327 Fred Louter M 53 Maasland 01:36:22
22 208 Harmen Hoogwout M 41 Nootdorp 01:37:48
23 340 Nando Zoutman M 39 Pijnacker 01:38:14
24 211 Hildo Blom M 45 Nootdorp 01:38:26
25 352 Jeroen Akker, van den M 44 Den Haag 01:38:40
26 223 Sebastiaan Stuurman M 33 Zoetermeer 01:38:51
27 361 Arnout Brouwers M 40 Rotterdam 01:39:45
28 343 Fred Berkum, van M 54 DELFT 01:40:06
29 295 Mark Venrooij, van M 26 Capelle aan den ijssel 01:40:10
30 236 Arjan Joon M 48 Delfgauw 01:40:34
31 290 Matthijs Fleurke M 39 Den Hoorn 01:40:51
32 354 Ferdi Boer, de M 37 Delft 01:41:00
33 244 Paul Oranje M 27 Pijnacker 01:41:31
34 338 Rommy Leeuw, de M 43 Gouda 01:41:41
35 237 Léon Hordijk M 51 Delfgauw 01:42:46
36 213 Nasser Berrich M 56 Den Hoorn 01:43:22
37 341 Rutger Schouten M 46 Den Haag 01:44:13
38 226 Marit Stuurman V 27 Zoetermeer 01:44:21
39 217 Patrick Lelieveld M 30 Voorburg 01:45:25
40 220 Annemarie Dijksman V 43 Maassluis 01:45:48
41 313 Martin Hamer, den M 44 Vlaardingen 01:45:49
42 355 Paul Wolters M 54 Delft 01:45:50
43 215 Sander Veld, in 't M 45 Berkel en Rodenrijs 01:46:33
44 331 Séverine Bertin V 42 Rijswijk 01:47:26
45 231 Leo Blommers M 49 Rotterdam 01:47:26
46 216 Bas Steen, van der M 41 Delft 01:47:35
47 342 Kees Oosterhout M 59 Zoetermeer 01:48:03
48 250 Jan-Martijn Dijk, van M 43 Nootdorp 01:48:55
49 332 Jeff Lafitte V 46 Rijswijk 01:49:09
50 365 Danny Rangoe M 38 Rijswijk 01:50:13
51 227 Maarten Zanden, van der M 31 Berkel en rodenrijs 01:50:18
52 264 Brian Maden, van der M 45 Nootdorp 01:50:28
53 319 Daniela Verhoeven V 51 Den Haag 01:50:52
54 291 Bart Engeland, van M 47 Nootdorp 01:50:52
55 312 Reinder Ebbens M 35 Rotterdam 01:50:58
56 314 Jos Tóth M 61 Delft 01:51:28
57 363 Johannes Straaijer M 26 Nootdorp 01:51:42
58 233 Fokke Berg, van den M 42 Delft 01:51:47
59 228 Bert Meer, van der M 58 Gouda 01:51:49
60 249 Arjan Cate, ten M 34 Bergschenhoek 01:52:09
61 222 René Tas M 39 Zoetermeer 01:52:11
62 311 Willem Teerlink M 61 Pijnacker 01:52:36
63 359 Judith Janssen V 20 Nootdorp 01:52:42
64 346 Rogier Leerdam M 41 Nootdorp 01:52:48
65 357 Ron Jagt, van der M 54 Rotterdam 01:52:54
66 263 Maarten Bosch M 50 Wassenaar 01:52:58
67 221 Rob Peeters M 46 Bkeiswijk 01:53:04
68 337 Arjan Huijsmans M 51 Pijnacker 01:53:07
69 347 Bas Boelsma M 27 Pijnacker 01:53:15
70 364 Iwan Meynaar M 55 Delft 01:53:47
71 330 Michel Leeuwen, van M 41 Den Haag 01:54:01
72 245 Ismail Yetim M 45 Delft 01:54:10
73 316 Martin Appel M 63 Rijswijk 01:54:48
74 224 Erik Leeuwen, van M 44 Zoetermeer 01:54:53
75 324 Jacco Sande, van de M 42 Nootdorp 01:55:58
76 232 Martin Pronk M 53 Maassluis 01:56:08
77 218 Florus Meijdam M 58 Den Haag 01:56:14
78 248 Eric Broekhoven, van M 55 Pijnacker 01:56:20
79 234 Erik Nanninga M 51 Den Haag 01:57:20
80 235 André Buitenhek M 49 Den Haag 01:57:27
81 329 Stefan Wigman M 30 Delft 01:57:58
82 265 Barry Vermeulen M 38 Aalsmeer 01:58:07
83 246 Nicoline Krijnen V 49 Vlaardingen 01:58:12
84 362 Guido Schmitz M 23 Nootdorp 01:58:45
85 252 Shari Holsteijn, van V 32 Nootdorp 01:58:46
86 229 Dennis Steen, van den M 38 Pijnacker 01:58:58
87 309 Aad Noordermeer M 58 Barendrecht 01:59:22
88 210 Ruud Zon, van M 69 Zoetermeer 01:59:32
89 333 Wan Ying Chow V 37 Njmegen 01:59:36
90 310 Inge Noordermeer V 51 Barendrecht 01:59:39
91 259 Dick Lansbergen M 64 Nootdorp 01:59:56
92 353 Hans Zevenhoven M 56 Ter Aar 02:00:29
93 300 Esther Putter, de V 43 Rotterdam 02:00:39
94 219 Martin Pronk M 48 Nootdorp 02:00:54
95 267 Inge Haeck V 40 Delft 02:01:01
96 258 Joost Verzijl M 56 De Glind 02:01:02
97 294 Ton Loef M 68 Pijnacker 02:01:19
98 262 Antonio Poveda alvarez M 40 Den Haag 02:01:52
99 280 Barry Lugtigheid M 41 Nootdorp 02:02:01
100 345 Jan Willem Dijksman M 41 Den Haag 02:02:13
101 251 Eddy Westmaas M 41 Nootdorp 02:02:18
102 307 Rogier Bezuijen M 37 Kudelstaart 02:03:15
103 260 Petra Broek, van den V 52 Voorburg 02:03:24
104 299 Danny Laats M 28 Bleiswijk 02:03:27
105 247 Els Busser, De V 43 Den Haag 02:03:45
106 318 Arnaud Laken, v.d. M 48 Leiden 02:03:58
107 308 Theo Aanen M 67 Delft 02:04:05
108 270 Rob Minnee M 50 Den Haag 02:04:25
109 242 Roelof Marle, van M 54 Rijswijk 02:04:38
110 266 Jaco Velde, van der M 45 Middelharnis 02:04:39
111 241 Pim Visser M 28 Den Haag 02:04:46
112 274 Fenna Koning, de M 23 Nootdorp 02:04:56
113 360 Andrea Zuccollo M 49 Den Haag 02:05:30
114 269 Danny Hoogendoorn M 34 Rijswijk 02:06:02
115 298 Jeffrey Gemert, van M 53 BLEISWIJK 02:06:20
116 321 Huub Keizers M 52 Delft 02:06:30
117 350 Tobi Susan M 49 Nootdorp 02:06:41
118 358 Simone Turkstra-Verhoef V 42 Zoetermeer 02:07:15
119 240 Arnoud Alderlieste M 52 Voorburg 02:07:49
120 273 Samir Raslan M 46 Maassluis 02:08:29
121 305 Marc Hondebrink M 45 Den Hoorn 02:08:34
122 268 Ilse Broek, van den V 38 Den Haag 02:10:08
123 254 Lucia Visser M 48 Den Haag 02:10:57
124 253 Tineke Haitsma V 50 Wassenaar 02:11:31
125 271 Maaike Verbrugh-van Boxel V 37 Rhoon 02:11:34
126 284 Carla Jong, de V 55 Nootdorp 02:11:43
127 288 Piet Veen, van M 69 zoetermeer 02:12:20
128 256 Jan Jaap Goudswaard M 61 Rijswijk 02:12:45
129 201 Luke McMahon M 48 Nootdorp 02:14:01
130 243 Orson McMahon M 45 Nootdorp 02:14:02
131 351 M.J.M. Koning, de M 63 Delft 02:15:53
132 293 Anita Hollemans V 53 Berkel en Rodenrijs 02:17:18
133 323 Hidde Keizers M 21 Delft 02:17:40
134 261 Lenie Visser, de O 62 Schiedam 02:19:47
135 320 Wilbert Hoondert M 55 Delft 02:24:45
136 292 Ineke Kloeg V 58 PIJNACKER 02:32:48
137 281 Jackey Ramos O 43 Schiedam 02:49:57
138 203 Richard Deen M 48 Nootdorp DNF
139 214 Fred Vink M 58 Nootdorp DNF
140 257 Kaj Ark, van M 25 Den Haag DNF
141 272 Roel Dorsten, van M 62 Delft DNF
142 278 Raymond Vet, van der M 41 Den Haag DNF
143 287 Lucas Dee M 27 Dirksland DNF
144 289 Patrick Verbrugh M 52 Den Haag DNF
145 296 Hans Sande M 60 Nootdorp DNF
146 303 John Dijk, van M 68 Voorburg DNF
147 304 Caroline Weerlee, van V 51 Wassenaar DNF
148 306 Jan Ouwendijk M 60 Maassluis DNF
149 325 Maxie Stuijfzand M 37 Rijswijk DNF
150 328 Juliette Tammenga V 48 Den Haag DNF
151 334 Richard Galen, van M 42 Delft DNF
152 336 Freek Staps M 43 Rotterdam DNF
153 344 Patrice Nederhorst M 48 Nootdorp DNF
154 212 Jan Hoogenboom M 56 Den Haag DNS
155 225 Paul Koster M 34 Rotterdam DNS
156 230 Jerôme Zijde, van der M 29 Den Haag DNS
157 238 Walter Maten, ter M 38 Den Haag DNS
158 239 Fred Drielen, van M 55 Berkel en Rodenrijs DNS
159 255 Marieke Verheij V 32 Delft DNS
160 275 Ruth Brinkmann V 40 Zoeterwoude DNS
161 276 Maurice Verbrugh M 46 rhoon DNS
162 277 Liek Verbrugh V 50 Bleiswijk DNS
163 279 Tessa Duijvenbode, van V 29 Oud-Gastel DNS
164 285 Sebastiaan Rutten M 25 Delfgauw DNS
165 286 Tamara Dijkstra V 41 Dordrecht DNS